Žygis „Tado keliais“

Žygis „Tado Keliais“ – tai specialus maršrutas, sukurtas Climbing Club Kaunas instruktoriaus Tado, keliais nušliaužiotomis vietomis Tauragės rajone. Tadas nėra pamaldus, tačiau mėgsta kruopščiai ištirti jam patinkančias apylinkes…
Kadangi mūsų žygių tikslas – kaip įmanoma labiau susilieti su gamta.., pažinti ją, pažinti įdomias, mažiau lankomas vietas Lietuvoje, taip ir šio žygelio vietas stengėmės parinkti atsakingai ir kruopščiai, kad kiekvienas dalyvis galėtų atrasti kažką naujo ir įdomaus.
Maršrutas driekiasi palei Viešvilės valstybinį gamtos rezervatą. Kadangi pačiame rezervate žygius organizuoti draudžiama, sukūrėme maršrutą įdomiausiomis vietomis palei gamtos rezervatą, aplankant parko direkciją ir Viešvilės gamtinį pažintinį pėsčiųjų taką. Taip pat maršrute įtraukėme keletą ežerų keistesniais pavadinimais, kaip antai Būgnelis. Aplankysime ir aukščiausią Lietuvos ąžuolą, kurio aukštis 37m. Tuo pačiu apžiūrėsim Jūravos miško ąžuolų genetinį draustinį bei Kaskalnio geomorfologinį draustinį.
Žygis vyks dvi diena su daiktais. Tai reiškia, jog nešimės palapines, miegmaišius, kilimėlius, maistą dviem dienom bei vandens.
Maršruto praeinamumas bus mišrus, bus miško takelių, šiek tiek kelių, miško paklotės, žinoma bus ir sunkiau praeinamų vietų, apipelkėjusio miško bei kvartalinių.
Reikalingų daiktų sąrašą, išsamų maršrutą ir pradžios tašką į kurį reikės atvykti gaus tik užsiregistravę dalyviai.
Registracija į žygį: https://forms.gle/uxvSW91jYWLo8v389

(0)