Apie Mus

Kauno laipiojimo uolomis sporto klubas įkurtas 2006 m. Pagrindinis tikslas – vienyti bendraminčius, bei įdomiai ir aktyviai gyventi. Šiuo metu klubas vienija 36 įvairaus amžiaus ir profesijų narius.

Klubo veikla neapsiriboja vien sportiniu laipiojimu ir alpinizmu. Nors daugiausia dėmesio skiriame šiems užsiėmimams, tačiau nelieka užmiršti ir kiti keliavimo būdai. Kiekvieną savaitgalį stengiamės  aktyviai praleisti gamtoje, geroje kompanijoje. Tai ir plaukimai baidarėmis, ir žygiai dviračiais, įvairūs maratonai, bei kiti renginiai.

TAD KELIAUKIME KARTU !!!

Toks mūsų klubo devizas. Kviečiame visus aktyvius ir energingus kelionių ir aktyvaus poilsio mėgėjus jungtis prie mūsų. Kaip tapti klubo nariu…

Vasaros metu Jūsų laukia žygiai baidarėmis ir dviračiais suaugusiems ir vaikams. Snieguotos kalnų viršūnės ir uoliniai maršrutai kalnų mylėtojams ir kažko naujo beieškantiems.

Mūsų žygiai ir stovyklos skirti kiekvienam – nereikia ypatingo pasiruošimo, kad galėtum išbandyti savo jėgas. Žygių programos sudarytos taip, kad visi kas suranda savyje noro ir ryžto gali įveikti pasirinktą kelionės maršrutą. Mūsų patyrę klubo nariai padės Jums žygių metu kalnuose ir upėse, stovyklavietėje ir ekstremaliose situacijose.

Tel: 8 683 82441

El. paštas: info@laipiojimoklubas.lt

(0)