Pasistatykite laipiojimo sienelę namuose

Laipiojimo sienos plokštės yra veiksminga ir efektyvi galimybė sukurti smagią laipiojimo vietą jūsų žaidimų erdvėje. Tai yra įdomus iššūkis vaikams pakilti, nusileisti ir judėti į šoną viso žaidimo metu. Visi vaikai mėgsta lipti, todėl laipiojant sienele natūraliai padidėja vaikų aktyvumas ir fizinis pasirengimas. Vaikai taip pat mėgsta įsivaizduoti, kad jie apeina jaudinantį kraštovaizdį ar yra persekiojami įsivaizduojamo padaro ar skersai jo, todėl laipiojimas lavina jų kūrybinius įgūdžius kartu ugdant viršutinės ir apatinės kūno jėgas, judrumą ir ištvermę. Vaikams iš tikrųjų labai naudinga, kai pagerėja jų rankų ir kūno koordinacija ir stiprumas. Puikus laipiojimo dalykas yra tas, kad vaikai tampa motyvuoti tobulėti, nes sugeba išsiugdyti savo asmeninius tikslus, konkuruoti su savimi ir švęsti savo pačių pasiekimus! Jie gali vizualiai pamatyti savo praktikos rezultatus. Laipiojimas ugdo tokias charakterio savybes kaip ryžtas ir atsparumas.

Šie universalūs laipiojimo sienos skydai, tiekiami atskirais vienetais ar komplektuojant po kelis, gali būti montuojami įvairių įdomių dizainų ar formų. Jie taip pat gali būti labai funkcionalus būdas paslėpti negražias žaidimų aikštelės konstrukcijas ar norimas paslėpti sienas.

Laipiojimo sienelės skydas, paruoštas naudojimui, lengvai tvirtinamas tiek namų interjere, tiek sodyboje, lauke ir namų viduje.

Skydas – paruoštas naudojimui, dažytas specialiai padidinant plokštumos trintį.  Kybiai tvirtinami vienu varžtu, kurį lengvai persuksite į naują vietą, tuo kaskart pakeisdami kybių padėtį ir kiekvieną dieną galite turėti naujas užduotis ir treniravimosi naujoves.

 

One thought on “Pasistatykite laipiojimo sienelę namuose

  1. Sveiki, norėtume kieme įrengti nedidelę laipiojimo sienelę šalia supynių. Ar jūs prekiaujate tik kybiais? Kokia kaina?

    Pagarbiai,
    Jurgita

Comments are closed.

(0)