Via Ferrata – Italija

Italija – Arco “Lago di Garda”

Liepos 20-27 dienomis

Viduržemio jūros klimatas, įspūdingos uolos, neįtikėtini gamtos paminklai, 350 saulėtų dienų ir didžiausias Italijos ežeras Garda. Kviečiame jus į Sarca slėnį išbandyti nuotykių kupiną užsiėmimą – VIA FERRATA! Čia atrasite nepaprastai gražią dolomitinių alpių gamtą, miestelius su pilimis, parkais ir sodais ir renesansiniais pastatais ir visa tai įrėminta kiek akys aprėpia alyvuogių, slyvų medžiais, obelimis ir ištisomis vynuogynų linijomis.

1 Diena

Liepos 20 naktį išvažiuojame iš Kauno. Naktį kelionė per Lenkija, ryte atvykstame į Krkonošo nacionalinį parką. Visą diena skiriame pažinčiai su laipiojimo įranga, sportinio laipiojimo pamokos, pažintis su uola ir laipiojimo technika. Vakare apsistojame šalia uolų esančiame kempinge. Vakarienė ir poilsis prieš rytdienos kelionę.

2 Diena

Kelionė per Čekija, Austriją į Italiją. Vėlai vakare atvykstame į Arco kalnų miestelį įsikūrusį tiesiai ant Gardos ežero kranto. Poilsis po kelionės kempinge.

3 Diena

Pažintis su pirmosiomis via ferratomis. Pasirinksime lengvesnį maršrutą, kad galėtume įvertinti savo galimybes, pažiūrėti kaip juda grupė ir kaip sekasi kiekvienam individualiai. Dieną užbaigiame Gardos ežero paplūdimyje arba besimėgaudami Itališka virtuve. Galimi ir abu variantai 😊

4 Diena

Įvertinus grupės galimybes išeiname į sudėtingesnį ir ilgesnį nuotykį, vedantį trosų ir tiltelių keliais dolomitinių alpių apsuptyje. Dienos užbaigimas su Itališku maistu. Nusileidimo laikas priklausytų kaip ilgai užtruktume įveikinėdami maršrutą.

5 Diena

Jei jėgos leidžia, išeiname į maršrutus, kuriais galime pasiekti aštrias uolines viršūnes kaip „Baldo“ ar „Stivo“, „Bandane“, „Casale“ ar „Brenta“. Ilga diena gamtoje.

6 Diena

Poilsio diena! Šią dieną galime skirti ekskursijoms po vietos miestelius Sarca slėnyje, galime skirti ekskursijai su dviračiais ar uolų laipiojimui, galime apsilankyti didžiausiame Italijos atrakcionų parke „Gardaland“ arba tiesiog atsiduoti saulės ir šilumos teikiamais malonumais prie ežero.

7 Diena

Kelionė per Italiją, Austriją į Čekiją. Vėlai vakare atvykstame į Moravijos kraštą ir apsistojame Baldovec kempinge. Poilsis po kelionės kempinge.

8 Diena

Kelionė per Lenkiją į Lietuvą. Atvykstame į Kauną vėlai vakare.

Registracija į via Ferratas Italijoj

 

(0)