Renginiai įmonėms-Renginių organizavimas

Išgyvenimo ir nuotykių savaitgalis visai įmonei ar draugiškam kolektyvui

 

Siūlome komandos stiprinimo sprendimą, team building’o idėją – išgyvenimo stovyklą!

Kauno laipiojimo uolomis sporto klubo “Climbing Club Kaunas” komanda siūlo jūsų darbo kolektyvui išgyvenimo savaitgalį. Savaitgalio metu Jūsų komandai reikės įveikti mūsų sugalvotą maršrutą pėsčiomis Lietuvos didžiausiose giriose, rasti išgyvenimui būtiniausius daiktus nurodytuose punktuose, plaukti baidarėmis nuošaliausiomis Lietuvos upėmis ir užsiimti kita išgyvenimui būtina veikla.

Veiksmas vyks nuošaliausiose Lietuvos vietose.

Iššūkio tikslas – naviguoti ir išgyventi Lietuvos miškuose, įveikti atskiras rungtis, išieškoti papildomo komforto laukinėje gamtoje suteikiančių objektų.

Kas mes?

Turime ilgametę patirtį dirbant ir organizuojant aktyvaus pobūdžio programas įmonėms tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse (Slovakija, Estija, Lenkija, Ispanija, Čekija, Austrija). Priklausome Lietuvos alpinizmo asociacijai, esame aktyvūs laipiojimo bendruomenėje, organizuojame įvairias varžybas ir renginius. Taip pat, kiekvienais metais rengiame laipiojimo stovyklas, organizuojame žygius į kalnus, ir įkopimus į viršūnes.

Trijų dienų programa

Įmonės kolektyvas/komanda susirenka nurodytoje vietoje, nurodytu laiku.

Pirmasis etapas: Komanda/os gauna pažymėtus punktus į savo išmaniuosius telefonus. Komandos nariams reikia surasti pažymėtus punktus. Punktuose bus paslėpti daiktai, padėsiantys išgyventi Lietuvos laukinėje gamtoje.

Antras išgyvenimo etapas vyksta plaukiant nuošaliomis Lietuvos upėmis baidarių pagalba. Aplinkui nesutiksite nei vieno žmogaus ir nepamatysite nei vienos gyvenvietės. Komanda/os turi įveikti maršrutą Lietuvos upe/ėmis.

Plaukdamas baidarėmis kolektyvas orientuojasi pagal nustatytą maršrutą, ieško paslėptų punktų/užduočių taip surandant daugiau papildomų daiktų.

Nuotykių žygis užsibaigia įveikus visas užduotis, nustatytą maršrutą ir atėjus iki numatyto galutinio tikslo.

*Išgyvenimo-nuotykių programos dienų skaičius priklauso nuo individualaus užsakymo, tačiau standartinis išgyvenimo-nuotykių savaitgalis trunka 3 dienas (3 dienas ir dvi naktis).

**Išgyvenimo savaitgalio programa derinama su organizatoriumi/iais atsižvelgiant į dalyvių fizinį pasiruošimą ir turimus įgūdžius. Taip pat programa koreguojama priklausomai nuo dalyvių skaičiaus.

***Esant pageidavimui dalyviai gali būti apdovanojami prizais ir/ar medaliais, suvenyrais.

**** Grupės nuotykis gali būti filmuojamas/fotografuojamas ir montuojamas.

 

Nuotykių žygio kaina ~10 žmonių kolektyvui:

Papildomos paslaugos, kaip:  prizai dalyviams,  operatorius, fotografas ir filmuotos medžiagos montavimas yra pasirinktinos ir į kainą neįskaičiuotos.