Saugos Nusileidimo įrenginys CAMP Matik

112.95

Saugos nusileidimo įrenginys Camp Matik

Kategorija:

Aprašymas

  • Saugojimo, nusileidimo įtaisas su pagalbiniu stabdymu, suteikiančiu išskirtinį saugumą ir kontrolę.
  • Palaipsniui užspaudžiama virvė sumažina kritimo smūgio jėgą, tuo pačiu sumažina virvės dėvėjimąsi.
  • Patentuota „Anti-Panic“ sistema automatiškai blokuoja virvę, jei naudotojas praranda virvės kontrolę nusileidimo metu.
  • Rankenėlė su dvigubu šarnyru, bei tiesus virvės kanalas užtikrina tolygų ir sklandų nusileidimą.
  • Dizainas, eliminuojantis klaidos galimybę, neleidžia įsegti karabino į įtaisą jei jis nėra pilnai uždarytas.
  • Plati įsegimo skylė, leidžianti laisvai judėti karabinui.
  • Aukštos kokybės surinkimas, karšto kalimo aliumininis korpusas ir tikslių išmatavimų nerūdijančio plieno detalės, kurios turi sąlyti su virve.
  • Tinka naudoti su virvėmis nuo 8.6 mm iki 10.2 mm.

Pagalbinis Matik įtaiso stabdymo veiksmas atsirandantis dėka inovatyvaus virvės užspaudimo mechanizmo dizaino, paverčia šį įtaisą saugesnių ir labiau tausojančiu, tiek lipantį ir saugantį, tiek ir saugos taškus ir virvę. Matik pagamintas taip, kad užspaudimo kumštelis spaustų virvę kuo didesniu paviršium prieš pilnai ją užblokuodamas, dėl šios priežasties įtaisas mažiau dėvi virvę palyginus su kitais panašaus tipo įtaisais, bei sukuria minimalų virvės praslydimą, kas sumažina kritimo smūgio jėgą, taigi mažesnes apkrovas gauna tiek lipantis ir saugantis, tiek ir saugos taškai. Patentuota Anti-Panic sistema leidžia išvengti dažniausiai pasitaikančių incidentų susijusių su virvės kontrolės praradimu nusileidimų ar lipančio nuleidinėjimo metu. Jei nusileidimo, nuleidinėjimo metu kumštelis yra atpalaiduojamas per greitai ar laikomas per daug atvertas ir nusileidimo/nuleidinėjimo greitis gali tapti neekontroliuojamas, stabdymo rankenėlė automatiškai yra atjungiama ir kūmštelis užblokuoja virvę. Ši įtaiso savybė ypač pravarti situacijose, kuomet virvė nesukuria daug trinties taškų tarp lipančio ir saugančio, taipogi nusileidimų metu, kuomet norima jaustis saugiai ir kontroliuoti nusileidimo greitį. Naudotojai taipogi pastebės, kad Matik turi tolygų virvės kanalą, kuris neperlenkinės ar susukinės virvę nusileidimo metu. Tarpusavyje suderintas dinaminis virvės blokavimas, mažinantis kritimo smūgio jėgą su tolygiu virvės kanalu padeda sumažinti vivės dėvėjimasi ir padidina jos tarnavimo laiką. Kita išskirtinė Matik savybė yra virvės įdėjimas į įtaisą, kuris eliminuoja klaidos galimybę, kadangi neleidžia įsegti į įtaisą karabiną kol jis nėra pilnai uždarytas. Aukštos kokybės surinkimas, karšto kalimo aliumininis korpusas ir tikslių išmatavimų nerūdijančio plieno detalės, kurios turi sąlyti su virve.

PASTABA:“Matik“ pagalbinio stabdymo funkcija nesumažina būtinybės laikytis pagrindinių nusileidimo ir saugojimo principų. Būtina atidžiai stebėti lipantįjį ir visada turėti virvės kontrolę.

(0)